2 Haziran 2009 Salı

nâzım için...

nâzım hikmet vatan hainliğine devam ediyor halâ !


-neymiş efendim ...nâzım hikmet vatan hainiymiş...ooo sahi mi yaa...vatan haini haa...nâzım hikmet ? hani şu bizim halkını , ülkesini seven nâzım değil mi ? o mu vatan haini imiş...yok canımm...yanlışınız olmasın ? o çok iyi bir insandır... nasıl vatan haini olur yahuu... yanlışınız olsa gerek !

-yok yok...yanlışım yok...vatan haini olduğuna dair mahkeme kararı var...!

-hayır canım olamaz...hem kime göre vatan haini ilan etmişler onu ? ölsem de inanmam buna...sen amerikan emperyalizmine karşı çıkacaksın , kuvay-i milliye destanı yazacaksın , halkının çıkarlarını düşüneceksin , bir de vatan haini ilan edileceksin hee...yok vallahi olmaz...olmaz öyle şey , inanmam...

-yaaa neden inanmıyorsun emmi bana ..öyle diyorlar işte ...orduyu kışkırtmış , komünistlik yapıyormuş sağda solda ...

-orduyu mu kışkırtıyormuş...yok yahuu daha neler...kime karşı kışkırtıyormuş orduyu...kendi milletine karşı mı ? yoksa amerikaya karşı mı ? demek komünistlik yapıyormuş haa... bırak yapsın...nâzım iyi insandır ! hiç halkına zararlı bir şeyi savunur mu o !
kardeşim gibi severim onu... canım ciğerim , tepeden tırnağa insandır o !...


''proleter balık''

Hiç yorum yok:

yasal uyarı

sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalar her sanatçının kendi isimleriyle tescil edilmiş eserlerinin cd ve kaset kopyalarıdır... bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır . müzik dosyalarını bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız t.c. yasalarına göre suç sayılmaktadır. bu tür bir yasal işlemde www.sisedekibaliklar.blogspot.com ve sitemizde reklamı ya da banner'ı bulunan diğer siteler bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir.

iletişim

paylaşmak istediğiniz konular ve yazılar için mail adresimiz...

sisedekibaliklar@windowslive.com